Tutvustus

T U T V U S T U S

B
Energiaklass
(Päikesepaneelid katusel)
5
Korrust

1
REISIJATE LIFT

1
Autolift

3 m
Kõrgused laed
korterites
2.45 m
Kõrgused aknad
korterites
Arhitektid

KADARIK
& TÜÜR

SISEKUJUNDAJA

TRIIN KARUKS

SUUREPÄRASE ASUKOHAGA
VÄÄRIKAS MAJA SÜDALINNAS43B on põhjamaiselt stiilne uusurbanistlik butiikkortermaja Tallinna kesklinnas aadressil Pärnu maantee 43B, kuulsa kino Kosmos vaikses ja hubases sisekvartalis, eemal otsesest liiklusmürast. Ideaalne elukoht kõrget kvaliteeti, head disaini ja südalinna elu hüvesid hindavatele inimestele.

B energiaklassi majas on viiel (5) korrusel ühtekokku 19 avarat korterit, suurusega 44 kuni 103 ruutmeetrit. Kõikidel korteritel on suured avarad rõdud ning viienda korruse korteritel on imeliste vaadetega suured terrassid. Kuna korterid on suursuguselt kõrged (3m), siis avarad kõrged aknad (2,45m) tagavad väga hea loomuliku valguse ka põhjapoolsetes korterites. Lõunapoolsete korterite aknad on täiendava päiksekiirguskaitsega tagamaks parim sisekliima eluruumides.

Parkimiseks on maja all kinnine parkla, kuhu pääseb moodsa autoliftiga. Parklakorrusel asuvad ka tänapäevaselt vajalikud hoiuruumid.

STIIL JA FUNKTSIONAALSUSPõhjamaiselt uusurbanistlikus stiilis elumaja ruumid on läbimõeldud funktsionaalse planeeringuga. Hoone välisfassaadi ilmestab punakaspruun tellistest fassaad ning aktsendina kaunistab hoone seinu ja katust looduslik mustjashall kiltkivi.

43B butiikkortermajas on elegantsus kombineeritud funktsionaalsusega. Luksusliku siseviimistlusega kortereid ilmestavad kõrged laed (3m) ja aknad (2,45m), mis muudavad kodud kaunilt valgusküllaseks ka põhjapoolses küljes. Kõigil korteritel on rõdud ning viienda korruse korteritel on imeliste vaadetega terrassid.

Hoone kuulub B energiaklassi, mille aknad on 3-kordse klaaspaketiga, kus päiksepoolsed aknad on täiendava päiksekiirguskaitsega. Kütteallikana on kasutusel kaugkütte baasil vesipõrandaküte. Kõik korterid on varustatud eraldiseisva soojustagastusega sundventilatsiooniga. Hoone elektrienergia kulu aitab alla tuua katusel olev päiksepaneelide süsteem. Kogu hoone valgustus baseerub LED-valgustitel. Hoone on varustatud fonolukusüsteemiga, kus kõikides korterites on videoühendus hoone peauksega.

Majaalusesse kinnisesse parklasse pääseb Eesti kortermajades uudse ja moodsa lahendusega - autoliftiga. Mujal maailmas, eriti suurlinnade südametes on see laialt levinud lahendus garaaži kasutamiseks.

ELU ON NAUTIMISEKSNaudi ja kasuta kõiki võimalusi, mida pakub Tallinna südalinna elukeskkond, kus on väga laiad võimalused sportimiseks nii spordiklubides kui –rajatistel. Head lasteaiad, tunnustatud koolid, linna parimad kaubanduskeskused, rikkalik kultuurielu ja stiilsed kohvikud-restoranid.

Südalinn koos Tallinna vanalinnaga pakuvad lugematul määral võimalusi harivaks ja mõnusaks puhkuseks. Nii häid maitseelamusi pakkuvate väärikate restoranide ja kohvikute, kohe maja kõrval asuva kino või lähedusse jäävate Rahvusooper Estonia, Draamateatri ning Vene Teatri näol. Hilisemat meelelahutust leiab Tallinna tuntuimatest pubidest, lokaalidest ja klubidest. Ostlemisvõimalusi rahuldavad nii kaubanduskeskused kui butiigid.

Kesklinn võimaldab elada autovaba elu. Asukoht Pärnu maantee ja Liivalaia tänava kõrval annab mugava ligipääsu Tallinna elanikele tasuta trammi- ja bussitranspordile. Laste kooli-lasteaeda viimise ja ise edasi tööle sõitmise saab hästi lahendatud ka jalgrattaga. Lisaks on tagatud väga kiire ja mugav ühendus nii raudteejaama, bussijaama, reisisadama kui ka lennujaamaga, mis tagavad ühenduse mitmete Euroopa ja maailma suurlinnadega. See on suurepärane asukoht kesklinna võlu nautimiseks oma kodu vahetus läheduses.

Kadarik.Tüür.Arhitektid

KTA on mitmekümne aasta jooksul loonud hulga
kvaliteetarhitektuuri – nii avalikke hooneid kui eramaju.
Sellised pärlid nagu Eesti paviljon Milaano Expol, Tondiraba Jäähall,
Kvartali Tartus, Sõle tänava Spordihall, Tartu Ülikooli Physicum jne.

  • A r e n d a j a :

  • E h i t a j a :

Tekkis huvi? Räägime sulle lähemalt.